Grąžinimas

Jei manote, jog prekė yra nekokybiška, pristatykite prekę į mūsų ar mūsų atstovaujamo gamintojo servisą. Autorizuotam servisui patvirtinus, kad prekė yra netinkamos kokybės dėl gamintojo kaltės, tai yra nenustatyti pirkėjo netinkamo vartojimo sąlygoti pažeidimai, sugadinimai, nepakeistos detalės, sutampa pirktos ir grąžintos prekės serijinis numeris ir pan., mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke.

Įmonėms ir organizacijoms užsakomų prekių, kurias reikalinga atvežti iš gamintojų sandėlių, grąžinti nėra galimybės, jei jos yra kokybiškos ir atitinka prekės aprašymus ir nuotraukas pateiktas mūsų e-parduotuvėje.

Kokybiškos prekės grąžinimas privačiam asmeniui vykdomas remiantis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis”, patvirtintomis 2001 m. rugpjūčio 17 d. Ūkio ministro įsakymu Nr. 258. Kokybišką prekę galite grąžinti per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos, jei:

  • Prekė yra tvarkingoje, originalioje pakuotėje.
  • Prekės įpakavimo išvaizda iš esmės nepasikeitė (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.)
  • Prekė nebuvo naudojama ir (arba) sugadinta.
  • Prekė yra pilnos komplektacijos su visa gamintojo pridedama dokumentacija.
  • Turite prekės įsigijimo dokumentą.
  • Kokybiškos prekės negali būti grąžinamos, jei tai yra kompiuterinės programos, arba prekės, kurios buvo gaminamos pagal pirkėjo individualų užsakymą arba yra akivaizdžiai jam pritaikytos.

Dėl detalesnės informacijos kreipkitės:

El. paštu: info@video-wall.lt

KREPŠELIS 0