• Nauja verslo susitikimų kokybė!
  • Pieškite, rašykite, įkvėpkite!
  • Jūsų prezentacija aukštesniame lygyje!

Interaktyvi lenta Samsung FL!P WM55H

Sužinoti daugiau

- INTERAKTYVIOS LENTOS FLIP SAVYBĖS IR FUNKCIJOS -

Konspektuokitės, įkvėpkite kitus, kurkite
Rašykite, pieškite, pasižymėkite tai, ką reikia
Dalinkitės
Susiekite
Didelis 55' ekranas
8 GB vidinės atminties

- SUSIPAŽINKITE SU INTERAKTYVIA LENTA FLIP -

Samsung Flip - tai inovatyvi interaktyvi lenta, kurios dėka susitikimą galėsite surengti bet kur ir bet kada. UHD raiškos ekraną turinti Samsung Flip padės išlaisvinti Jūsų komandos narių kūrybiškumą, leis dirbti greičiau ir pasiekti geresnių rezultatų.

- FL!P KŪRYBIŠKUMAS -

Flip žymėjimas

Pieškite, rašykite, įkvėpkite!

Samsung Flip leis jums ir jūsų kolegoms verslo susitikimų metu išlikti unikaliems. Kiekvienas pasirinkdamas norimą rašymo stilių, šrifto spalvą ir dydį ekrane gali rašyti sklandžiai ir greitai. Norite ištrinti anksčiau pažymėtą pastabą? Tai padaryti galima vos perbraukus delnu.

Flip bendradarbiavimas

Rodykite ir dalinkitės kartu su kitais!

Kokie bebūtų jūsų poreikiai, Samsung Flip ekranas gali pagerinti bet kurio susitikimo kokybę. Jūsų idėjos atgis aiškiame, UHD raiškos ekrane. Ekraną aktyvuosite jutikliu, o tai užtikrins, kad susitikimas prasidės sutartu laiku. Stovas su ratukais užtikrina, kad dabar susitikimus galima organizuoti bet kurioje vietoje. Verslo susitikimo dalyviai ir organizatoriai gali būti tikri, kad Samsung Flip pagyvins kiekvieną pokalbį.

Flip valdymas

Paprastas ir intuityvus valdymas!

Nuo šiol nei jums, nei jūsų kolegoms nebereikės raustis popierių šusnyse norint rasti susitikimo metu pažymėtas idėjas ar pastabas. Su Samsung Flip šį varginantį procesą galėsite užmiršti, nes visi susitikimo užrašai bus saugomi centrinėje duomenų bazėje. Ši duomenų bazė turi patogią paieškos funkciją, kuri reikiamus dokumentus leidžia surasti vos per kelias sekundes. Naudodami detalios peržiūros funkciją taip pat galėsite dar prieš verslo susitikimą patikrinti paruoštus dokumentus ir pamatyti, kaip atrodys parengta medžiaga, skirta susitikime dalyvausiantiems ar nuotoliniu būdu prisijungsiantiems dalyviams.

Flip valdymas

Paprasta turinio peržiūra!

Samsung Flip visas susitikimo turinys bus išsaugotas tvarkingai, su galimybe vienu metu peržiūrėti iki 20-ies puslapių medžiagos, tad reikiamus dokumentus rasite greitai ir paprastai.

- IŠSAUGOKITE SAVO IDĖJAS SU SAMSUNG FLIP -

Samsung Flip patogus tuo, kad juo vienu metu gali naudotis keli vartotojai, be to, jis užtikrina, jog konfidenciali medžiaga liks deramose rankose. Pasikliaukite saugia, slaptažodžiu pagrįsta Flip apsaugos sistema, kuri leis apsaugoti svarbiausius dokumentus.

- FL!P BENDRADARBIAVIMAS -

Flip sąveika

Įvairios prijungmo galimybės!

Įprastuose verlos susitikimams skirtuose įrenginiuose dažnai būna sunku rasti įvado jungtį, kuri reikalinga prijungti kitus išorinius įrenginius. Samsung Flip integruota USB jungtis leidžia lengvai ekraną sujungti su kompiuteriu, planšete, išmaniaisiais telefonais ir kitais įrenginiais. Ši savybė padės susitikimo dalyviams pristatymus atlikti patogiau, o taip pat sutaupys laiko.

Flip sinchronizacija

Rodomo turinio sinchronizacija ir valdymas

Projektuose, kuriuose dalyvauja kelios suinteresuotos šalys ir kuriuose rengiama daug dokumentų, Samsung Flip ekranas užtikrina geriau centralizuotą ir efektyvesnį komandos darbą. Ekrane vienu metu gali rašyti net keturi asmenys, o kiti susitikimo dalyviai savo idėjas ir kitą turinį į ekraną gali perkelti iš prie jo prijungtų mobiliųjų įrenginių.

Flip prezentacija

Profesionali prezentacija darbe!

Samsung Flip užtikrina sklandesnį bet kokiu formatu paruoštos prezentacijos pristatymą. Nesvarbu, kokio dydžio patalpoje vyksta susitikimas, dėl patogios pasukimo funkcijos, jūs ir jūsų kolegos ekraną galėsite naudoti tiek horizontaliai, tiek vertikaliai.

Flip dalinimasis

Paprastas dalinimasis susitikimo užrašais!

Jei jums kada nors susitikimo metu teko atsakomybė ranka žymėtis visas pastabas ir pasidalinti jomis su kolegomis, puikiai žinote, kad tai nėra paprasta. Naudodami Samsung Flip galėsite pamiršti šį keblų procesą, nes jame integruotos patogios duomenų saugojimo ir dalinimosi funkcijos.

- FL!P INOVACIJA -

Nustatykite patinkančius rašymo matmenis ir naudokite juos ekrane. Ekranas sukurtas taip, kad užtikrintų patogų rašymą ant jo: pasukus ekraną vertikaliai, jis pakrypsta 4,5 laipsnio kampu, taip išgaudamas ergonomišką rašymo kampą. Kad rašymo erdvė išliktų maksimali, naudokite vertikalų arba horizontalų ekrano nustatymą.

Flip prisilietimas

Lietimui jautrus valdymas ir komunikacija!

Samsung Flip – tai tobula galimybė vienu metu bendrauti net keturiems verslo susitikimo dalyviams, kurie specialiais rašikliais arba bet kokia kita rašymo priemone ekrane gali žymėti pastabas. Dėl šių priežasčių jūsų susitikimai taps dar efektyvesni.

Flip dizainas

Bet kurią erdvę paverskite susitikimų kambariu!

Įmonėms, kurios neturi tinkamų patalpų verslo susitikimams, Samsung Flip ekranas atveria naujus kelius idėjų generavimui. Ekranas turi nešiojamą stovą, todėl bet kokią erdvę galima paversti posėdžių sale.

Flip ekranas

Preciziškas vaizdo turinio pateikimas!

Samsung Flip visas jūsų idėjas leis perteikti aiškiu ir nuosekliu formatu. Nesvarbu, kokio dydžio ar stiliaus jūsų pažymėtos pastabos, Flip ekrane UHD raiškos vaizdas išliks puikiai matomas ir patrauklus akiai. Taip niekas neblaškys jūsų ar jūsų kolegų dėmesio – galėsite netrukdomi įsitraukti į diskusiją.

Visos idėjos po ranka!

Flip sprendimai

Daugiau nebereikės jaudintis dėl pamestų užrašų iš susitikimo.

Intuityvus ekrano aktyvavimas!

Flip sprendimai

Darbo dienos yra itin užimtos, todėl kiekviena minutė yra brangi. Samsung Flip taupys jūsų laiką ir užtikrins, kad kiekvienas susitikimas prasidėtų laiku. Specialūs jutikliai automatiškai aktyvuos ekraną jums prisiartinus prie jo arba iš specialaus laikiklio į rankas paėmus rašiklį.

Halotronas

Ekranas įsijungia vos išėmus rašiklį iš laikiklio

Prisilietimo sensorius

Kai vartotojas paliečia ekraną, Flip automatiškai įsijungia

Akselerometras

Vartotojo sąsaja automotiškai adaptuojasi prie horizontalios arba vertikalios Flip ekrano pozicijos

- SAMSUNG FL!P KAINA -

Nauja verslo susitikimų kokybė

Samsung Flip - tai inovatyvi interaktyvi lenta, kurios dėka susitikimą galėsite surengti bet kur ir bet kada. Ultra HD raiškos 55 colių ekraną turinti Samsung Flip padės išlaisvinti Jūsų komandos narių kūrybiškumą, leis dirbti greičiau ir pasiekti geresnių rezultatų!

* Pristatome visoje Lietuvoje! Taikome lanksčią kainodarą.

- SAMSUNG FL!P GALERIJA -

- SAMSUNG FL!P TECHNINIAI PARAMETRAI -

Display

SCREEN SIZE: 55"

PANEL TECHNOLOGY: 60Hz E-LED

RESOLUTION: 3,840 x 2,160 (Landscape), 2,160 x 3,840 (Portrait)

BRIGHTNESS: 300nit (without glass), 220nit (with glass)

CONTRAST RATIO: 4700:1 (without glass)

VIEWING ANGLE: 178:178

RESPONSE TIME: 8ms(Typ.)

Connectivity

INPUT: VIDEO: HDMI 1, USB: USB 2 (ver 2.0 x2, Side 1, Sensor Assy 1)

OUTPUT: TOUCH OUT: Touch Out 1 (Side, USB Upstream Type)

EXTERNAL CONTROL: Touch Input, RJ45 (not for User Control)

SENSOR: NFC, Acceleration sensor, Proximity Sensor

Features

KEY: Flip App

SPECIAL: HARDWARE: Super Clear Coating, Temperature Sensor, Pivot Display, Clock Battery(168hrs Clock Keeping), Built in Speaker(10W x 2), WiFi Module Embedded, SOFTWARE: Flip S/W, PLATFORM: Kant-M (Tizen 3.0)

TOUCHSCREEN: Yes

SPEAKER TYPE: Built in Speaker (10W x 2)

Internal Player

PROCESSOR: CA72 Quad(1.7GHz)

MAIN MEMORY INTERFACE: LPDDR4 1400MHz 64bit 3GB

GRAPHICS: 2D & 3D Graphics Engine, Up to 1920x1080. 32bpp, Supports OpenGL ES

STORAGE: 8GB, (2.65GB Occupied by O/S, 5.35GB Available, )

MULTIMEDIA: Video Decoder: MPEG-1/2/4, H.263, H.264/AVC, UHD H.264/ AVC, VC-1, AVS+, HEVC, JPEG, PNG, VP8, VP9, Audio Decoder: AC3 (DD), MPEG

OPERATING SYSTEM: Samsung Proprietary OS(VDLinux)

Power

POWER SUPPLY: AC 100~240V 50/60Hz

POWER CONSUMPTION: Typ: 100 W/h, Max: 165 W/h, Standby: 0.5 W/h

Touch

TYPE: Advanced IR

# of DRAWING: 4 drawing

TOUCH PEN TYPE: Passive Pen

OBJECT RECOGNITION RANGE: 2mm/ 4mm / 8mm / 50mm

TOUCH RESPONSE TIME: 38ms ~ 46ms

Environmental Conditions

OPERATING TEMPERATURE: 0℃~ 40℃

OPERATING HUMIDITY: 10~80%

Dimensions & Weight

WITHOUT STAND (W x H x D): 1302.6 x 805.5 x 52 mm

PACKAGING (W x H x D): 1469 x 924 x 210 mm

VESA MOUNT: 400 x 400

PRODUCT WEIGHT: 28.9 kg

PACKAGE WEIGHT: 34.9 kg

- DOKUMENTACIJA -

Vartotojo vadovas

Parsisiųsti

Gidas

Parsisiųsti

- PRODUKTO VADOVAI -

Turi papildomų klausimų ar tiesiog nori užsakyti - susisiek su mumis!