Renginių filmavimas ir tiesioginė transliacija internetu

Nesvarbu koks renginys – mes pasiruošęs užfiksuoti kiekvieną jo sekundę. Siūlome filmavimo ir tiesioginio transliavimo paslaugas internetu (Facebook, Youtube, Twitch, Zoom ir t.t.).

Tiesioginės transliacijos internetu

Suteikite dalyviams galimybę dalyvauti renginyje prisijungiant iš bet kurio pasaulio kampelio transliuodami renginį internetu. Transliuojame sporto varžybas, koncertus,  konferencijas, seminarus, promo renginius, Šv. mišias ir kitus renginius.

Virtualūs susitikimai

Virtualūs susitikimai tapo būdu bendrauti bei atlikti svarbias verslo operacijas. Suprantame, kad technologijos žmonėms dažnai kelia painiavą, todėl esame pasiruošę suteikti Jums pagalbą ir užtikrinti, kad Jūsų susitikimai internetu vyktų kuo sklandžiau.

Hibridiniai renginiai

Rengiate konferenciją? Padidinkite bendrą Jūsų renginio dalyvių skaičių suteikdami galimybę dalyviams pasirinkti, ar dalyvauti asmeniškai, ar prisijungti internetu. Pasirūpinsime visa Jūsų hibridinio renginio technine dalimi – įgarsinimu, filmavimu ir apšvietimu.

 

Į savo konferenciją ar susitikimą įtraukite nuotolinius pranešėjus ir diskusijų dalyvius. Mes naudojame profesionalius įrankius, tokius kaip Skype, Zoom, Microsoft Teams, ar Google Meet, leidžiančius sklandžiai įtraukti nuotolinius dalyvius į Jūsų renginį bei suteikia galimybę realiu laiku pateikti klausimus ir atsakymus.

Webinarai

Rengiate internetinį seminarą? Pasiūlysime tinkamą platformą, sukonfiguruosime ją pagal Jūsų poreikius bei suteiksime techninę pagalbą Jūsų webinaro dalyviams, tad Jūs galėsite sutelkti visą savo dėmesį į turinį.

Galerija

Kodėl verta rinktis mus

Kokybiška bei patikima įranga

Dirbame visoje Lietuvoje

Specialistų konsultacijos

Lanksti kainodara

Pasirūpiname sprendimu nuo A iki Z

mumis pasitiki

Susisiekite su mumis ir sužinokite
KAINĄ JAU DABAR!

Užpildykite šią formą ir mes Jums atsakysime kaip įmanoma
greičiau.Skubiais klausimais prašome kreiptis tel. +37067502390.

    captcha

    KREPŠELIS 0