Taisyklės

1) Pirkimo Pardavimo sandoriams atliekamiems video-wall.lt taikomos LR teises aktų nuostatos. Pirkimo pardavimo sandoris sistemoje laikomas sudarytu iš video-wall.lt pusės kai kliento užsakymas yra patvirtinamas ir gaunamas apmokėjimas.

2) Klientas atsako už registracijos metu pateiktų duomenų teisingumą. Pateikus neteisingus duomenis, kliento galimybės naudotis video-wall.lt svetaine bus ribojamos.

3) Svetainės šeimininkai įsipareigoja neperduoti registracijos metu pateiktos konfidencialios informacijos trečiosioms šalims.

4) Draudžiama:

• kopijuoti, naudoti, platinti, atkurti puslapyje esančią informaciją ar jos turinį be raštiško svetainės savininko sutikimo;

• naudoti kompiuterines programas, galinčias pakenkti šios internetinės svetainės darbui ar kitais veiksmais trikdyti video-wall.lt tsistemos veiklą.

5) Būtina pateikti tikslų pristatymo vietos adresą – tai reikalinga ne tik pristatant prekes, bet ir formuojant sąskaitą.

6) Mes pasiliekame teisę:

• koreguoti puslapyje esančią informaciją; atsiradus naujiems video-wall.lt  svetainės taisyklių punktams, jie įsigalioja iškart po jų paskelbimo;

• riboti klientų, nesilaikančių šių taisyklių, galimybes naudotis šia svetaine;

• retų, specialių prekių užsakymus vykdyti tik gavus avansinį kliento apmokėjimą;

• asmenis, nesilaikančius šių taisyklių ar vykdančius kenkėjišką veiklą, patraukti teisinėn atsakomybėn

7) Pirkdami prekes patvirtinate, kad esate susipažinę su prekių grąžinimo taisyklėmis bei garantijomis. ( Užsakymai Ir Grąžinimai )

8) Prekė gali skirtis nuo prekės, parodytos nuotraukoje. Nuotraukoje gali būti detalių, kurių nėra prekės komplekte.

Prekių kiekiai yra riboti.

Jeigu prekės kaina internete ir parduotuvėje nesutampa, laikytina teisinga parduotuvės kaina.

9) Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti pirmiausia mums (t. y. į pardavėjui).